יין לבן מומלץ

NETA WINERY

יין לבן מומלץ ולא יקר – האם יש דבר כזה?

יין טוב ללא כל ספק משדרג כל ארוחה וכל מפגש. לא פעם נדמה כי יין לבן מומלץ לחייב להיות יקר מאד, אך לצד זאת עולה השאלה האם אפשר למצוא יין לא יקר בלי לפגוע בחוויה. התשובה לכך היא חד משמעית כן, אבל תצטרכו לבחון היטב את הבקבוק שנמצא מולכם.

רגע לפני שאתם מושיטים את היד כדי לבחור את היין שלכם, אתם צריכים לבחון את התווית, את המקור שלו ולוודא שהיקב השקיע בכם כפי שאתם משקיעים בו. אתם רוצים לבדוק היכן גדלים הענבים, מתי נעשה הבציר ובאיזה סוג חביות משתמשים ביקב.

יין לבן ישירות מהיקב

ביקב נטע תוכלו למצוא את נטע לבן, בלנד שרדונה וסובניון בלאן, קליל, אלגנטי, פריך ורענן. היין עבר הליך תסיסה קצר במכלי נירוסטה בטמפרטורה נמוכה וכך נשמרת ארומת הפרי שמורגשת מיד עם הלגימה הראשונה. את היין תוכלו להזמין ישירות מהיקב וליהנות ממחיר הוגן, משלוח עד הבית וטעם איכותי. אנחנו נדאג לכך שהיין יגיע אליכם כשהוא במיטבו ונשמור עליו בתנאים הטובים ביותר עד שיגיע אליכם.

מעבר ליין הלבן מחכה לכם גם יין אדום מומלץ, עדין ופירותי, וורוד רוזה ובכל אחד אנו שמים דגש על איכות ודיוק בטעמים. את היינות שלנו אפשר להזמין ישירות עד הבית, בקנייה קלה ופשוטה כשמחכים לכם בקבוקים יחידים וגם מארזי שי להנאה מכל הטעמים שלנו.

יין לבן מומלץ ולא יקר

את נטע בלבן אנחנו מייצרים כאן אצלנו ביקב המקומי מהענבים הטובים ביותר שאנו מגדלים בעצמנו. האיכות מושגת הודות לדאגה לתהליך כולו, משלב הגידול ועד לשלב הבקבוק. האהבה ליין, לאדמה, ליצירה והרצון לשמח אנשים, הובילו אותנו לפתיחת היקב ולטעמים הנפלאים שעומדים לרשותכם היום. כל זאת במחירים זמינים ואיכות גבוהה.

טיפ נוסף להגשת יין לבן

חשוב לבחור יין לבן איכותי אך חשוב גם להגיש את היין בצורה הנכונה. כדאי לשמור את היין הלבן במקרר ולשתות אותו כשהוא קר. אם נזכרתם ברגע האחרון שעוד לא הכנסתם את היין למקרר, העדיפו לעקב מעט את פתיחת הבקבוק ובשום אופן אל תנסו לזרז תהליכים ולהכניס אותו למקפיא.

לפעמים קורה שבקבוק היין לא מסתיים כולו. במקרה של יין לבן, יש להכניס את הבקבוק סגור למקרר (זאת בניגוד ליין אדום שאפשר לשמור במקום קריר וחשוך) וההמלצה היא לשתות אותו במשך שלושת הימים הבאים. אפשר לבשל עם היין גם לאחר שלושה ימים, אך אם חיכיתם זמן רב, טעמו אותו לפני שתשתמשו בו בבישול.

שתפו את המאמר ברשתות

מאמרים נוספים

יתרונותיו הבריאותיים של יין

יתרונותיו הבריאותיים של יין

יין הוא משקה מבוקש בכל העולם, בתרבויות מסוימות לצורך אירועים מיוחדים ובתרבויות אחרות כחלק מחיי היומיום. רמות הצריכה השונות של יין באיזורים שונים ברחבי הגלובוס

יין בפורים

יין בפורים

ההנאה משתיית יין ביהדות נחשבת למצווה והוא תופס מקום של כבוד בכל שולחן יהודי, לצורך קידוש והבדלה וכמובן בחגים. בפורים קיימת מצוות שתיית יין “עד

סוגים של יין

אילו סוגים של יין קיימים בשוק?

בחירת יין שילווה את הארוחה, לא חייבת להיות משימה מורכבת מדי, במיוחד לאור הקלילות שמאפיינת את רוב שותי היין של ימינו – שאמנם לוקחים מאוד