יין ישראלי מומלץ

NETA WINERY

יין ישראלי מומלץ לאירוח – טיפים שלא תרצו לפספס

יין ישראלי מומלץ לאירוח שמתוכנן מראש ולאירוח ספונטני. אם אתם עוד לא מומחי יין גדולים (וגם אם כן) תוכלו להיעזר בטיפים הבאים שריכזנו עבורכם כדי לבחור ולארח כמו מקצוענים.

בחנו את מקור היין

אתם רוצים לקנות יין ממקור איכותי. לכן, בחנו את האתר של היקב, הסתכלו היכן גדלים הענבים ואיזו השקעה הובילה לטעם האופטימלי. בוודאי תשמחו לקנות את היין מיקב שמכיר היטב את עבודת היין ופועל מתוך תשוקה לתהליך. יקב נטע הוא פועל מתוך תשוקה עזה ליצירתיות ומגיש יין שמוסיף טעם לכל רגע.

בחרו יין ישראלי מומלץ לסוג האירוח

אם אתם מתכננים לארח ארוחה גדולה וכבדה, כנראה תעדיפו יין אדום. במקרה זה נטע אדום יכול להיות מושלם ועל אף שהוא אדום הוא לא כבד מאד ויתאים גם לחודשי הקיץ החמים. אם אתם מתכננים ארוחת גבינות או אירוח קליל, תוכלו לבחור יין לבן מסוג נטע לבן. זהו בלנד של שרדונה (65%) וסובניון בלנד (35%), קליל, אלגנטי, פריך ורענן.

אם אתם רוצים את היין המושלם למסיבה או שאתם רוצים שיהיה לכם תמיד יין ישראלי מומלץ לאירוח ספונטני, בוודאי תרצו שיהיה לכם תמיד נטע רוזה. היין הוא בלנד של ענבי מרלו ומרסלן ובעל אופי צעיר, פרחוני ושמח. זו בחירה שמתאימה לכל ארוחה ובעיקר לאווירה משוחררת וקלילה. כמובן, תוכלו ליהנות מסדרת שלושת היינות של נטע ולהחליט בכל רגע באיזה מהם להשתמש.

חשבו נכון את הכמויות

750 מ”ל יין מתאים ל-6 כוסות. אתם לא רק רוצים לבחור את היין המומלץ וליהנות מארומה נפלאה אלא לוודא שתוכלו לשתות בלי שהבקבוק יסתיים באמצע. כמובן, חשוב כל האורחים יוכלו ליהנות משתיית היין ולא לחכות לטיפה האחרונה. דאגו מראש לכמות שמתאימה למספר האורחים. לצד כמות היין כדאי שיהיו לכם גם כוסות יין יפות לכל האורחים.

שימו לב שהיין מאוחסן נכון

יין ישראלי מומלץ ישמר במקום המתאים עד שהוא יגיע אליכם ומשם אתם תצטרכו לדאוג לו. היקב ישמור על היין בתנאים האידאליים לאורך כל הדרך ובהזמנת בקבוקים תוכלו להיות בטוחים שהם יגיעו אליכם בתנאים הטובים ביותר.

בזמן האירוח אתם רוצים לפעול באופן הבא: את היין הלבן מומלץ לצנן לפני הארוחה. את היין האדום כדאי לשתות כשהוא בטמפרטורה של 18-20 מעלות. במקרה שיישאר לכם בקבוק יין פתוח לאחר שסיימתם את האירוח, שמרו אותו במקום חשוך, קרוב ככל האפשר לרצפה ולשתות אותו בהזדמנות הראשונה.

שתפו את המאמר ברשתות

מאמרים נוספים

יתרונותיו הבריאותיים של יין

יתרונותיו הבריאותיים של יין

יין הוא משקה מבוקש בכל העולם, בתרבויות מסוימות לצורך אירועים מיוחדים ובתרבויות אחרות כחלק מחיי היומיום. רמות הצריכה השונות של יין באיזורים שונים ברחבי הגלובוס

יין בפורים

יין בפורים

ההנאה משתיית יין ביהדות נחשבת למצווה והוא תופס מקום של כבוד בכל שולחן יהודי, לצורך קידוש והבדלה וכמובן בחגים. בפורים קיימת מצוות שתיית יין “עד

סוגים של יין

אילו סוגים של יין קיימים בשוק?

בחירת יין שילווה את הארוחה, לא חייבת להיות משימה מורכבת מדי, במיוחד לאור הקלילות שמאפיינת את רוב שותי היין של ימינו – שאמנם לוקחים מאוד