בחירת יין טוב לאירוע

NETA WINERY

בחירת יין טוב לאירוע – בלי לשבור קופת חיסכון

מארחים בקרוב? מגיעים לארוחת חג? אתם בוודאי מחפשים את היין המושלם. בחירת יין טוב לאירוע לא מחייבת אתכם לשבור קופת חיסכון. כאן בארץ גדלים זני ענבים נפלאים ומהם מיוצר יין בוטיק מקומי שהופך כל מפגש לחגיגה של ממש.

יין טוב לאירוע

משחר ההיסטוריה יין מתקשר לחגיגה. יין יכול לשדרג כל ארוחה, אירוע, מפגש חברים וערב זוגי. הוא יכול להוסיף אופי וסטייל ולכן חשוב לבחור את היין בצורה הנכונה.. הסוד שלל יין בוטיק טמון באיכות הענבים, בתהליך ייצור חסר פשרות והתאמה לחך. יין הבוטיק שלנו ״נטע״ איכותי ביותר, הודות לתנאי הגידול של הענבים ותהליך ייצור המתבסס על מחקר ושנים של ניסיון.

יין טוב לאירוע לא חייב להיות היין היקר ביותר

מחירו של היין לא תמיד מעיד על איכותו. יין זול מאד יכול להעלות חשד, אך המחיר לא חייב להגיע למאות שקלים כדי שתוכלו ליהנות מלגימה מושלמת. ישנם מספר קריטריונים שכדאי לבדוק לפני שבוחרים יין לאירוח:

  •       זן הענבים – לזני ענבים שונים טעמים וארומות ייחודים להם.הזנים בהם אנו משתמשים נבחרים בקפידה ואנו משלבים בין הזנים בהתאם לתוצאה אותה אנו רוצים להשיג.
  •       מקום הגידול – למקום הגידול של הענבים חשיבות גדולה באיכותם. המושג המקצועי לאיזור הגידול נקרא ״טרואר״. כל הענבים שלנו גדלים כאן בארץ, נבצרים ועוברים ישירות לתהליך הייצור, כך שיש לנו את הפריבילגיה לבחור עבורכם את הענבים הטובים והטריים ביותר, מהם אנו שמחים לייצר יינות בוטיק ישראלים במחיר מקומי.
  •       טיפול לאורך כל הדרך – משלב הנטיעה ועד לבקבוק, כל החלטה ופעולה לאורך הדרך מתקבלת במחשבה על הלגימה המשולמת, כך שאנו גאיםי להציע יין איכותי וטוב לכל אירוע.

בחירת היין המושלם לאירוע

מחירו של היין אינו בהכרח מעיד על טיבו. אצלנו ב״נטע״ אנו נשענים על מסורת של גידול וחקלאות וניסיון של שנים במלאכת היצירה של היין. כאשר לא ידוע אם לאורחים חשובה הכשרות או לא כדאי לבחור ביין בוטיק מקומי בעל כשרות. נקודה הבאה אליה נתייחס הבחירה בין יין אדום ליין לבן.

שלושת היינות שלנו: לבן, רוזה ואדום הם יינות קלילים ונעימים לחך. אנו מאמינים בחווית שתייה נגישה, המותאמת לחיי היומיום. אנו ממליצים לכם לנסות ולקבוע מה טוב ונעים לכם, ולאו דווקא להצמד לתבניות. שתיית יין היא חוויה המערבת חושים רבים: חוש הריח, הראייה והטעם, וכל אחד מאיתנו מגיב שונה. התנסו, תהנו ואל תשכחו לספר לנו איך היה.

שתפו את המאמר ברשתות

מאמרים נוספים

יתרונותיו הבריאותיים של יין

יתרונותיו הבריאותיים של יין

יין הוא משקה מבוקש בכל העולם, בתרבויות מסוימות לצורך אירועים מיוחדים ובתרבויות אחרות כחלק מחיי היומיום. רמות הצריכה השונות של יין באיזורים שונים ברחבי הגלובוס

יין בפורים

יין בפורים

ההנאה משתיית יין ביהדות נחשבת למצווה והוא תופס מקום של כבוד בכל שולחן יהודי, לצורך קידוש והבדלה וכמובן בחגים. בפורים קיימת מצוות שתיית יין “עד

סוגים של יין

אילו סוגים של יין קיימים בשוק?

בחירת יין שילווה את הארוחה, לא חייבת להיות משימה מורכבת מדי, במיוחד לאור הקלילות שמאפיינת את רוב שותי היין של ימינו – שאמנם לוקחים מאוד