אודות

ברוכים הבאים לעולם של נטע

נולדנו לתוך מורשת של מקצוענות וידע וצמחנו מתוך תשוקה עזה ליצירתיות.
אנו גאים להגיש לכם את היינות שלנו, שנועדו להוסיף טעם לכל רגע, ושמחה לכל לגימה.
אנחנו בוחרים את הזנים הטובים ביותר בכל עונה, ומפגישים ביניהם בדיוק ובקפידה.
יוצרים בלנדים שנוצרו בהנאה ובמסירות אין קץ.

מזמינים אתכם לשתות לחייכם – ולחיי הרגע הזה!

היינות שלנו מיוצרים מתוך מחשבה עליכם

אנחנו מאמינים בחופש המחשבה ובעשייה שיש בה אהבה. אנו מייצרים בלנדים מקוריים, שהשילוב בין זניהם מייצרים חווית טעם נפלאה. התשוקה שלנו ליצירתיות ולחדשנות מאפשרת לנו לייצר יינות בעלי אופי שונה בנוף השגרתי והמוכר בעולם היין, ובכך אנחנו משאירים מקום להפתעות מענגות ומרגשות. הכל פתוח בכל שנה, והרכבי הזנים נבחנים ביחס לטעם ולתוצרות הפרי כפי שהאדמה מניבה באותו בציר. אנחנו מסיירים בכרמים שלנו ובכרמים סמוכים אלינו במשך כל השנה, ומבקשים מהכורמים המובחרים לספק לנו ענבים לעונה המתקרבת. הבחירה שלנו אותנטית ומונחית רק מדבר אחד – האיכות. אנחנו אוהבים כל שלב בדרך, ומרגישים ברי מזל שנפל בחלקינו להיות חלק ממורשת משפחתית המושתת על מקצוענות ועל אהבה לאדמה עליה אנו חיים ומגדלים את משפחותינו. זוהי זכות גדולה עבורינו לשתף אתכם במלאכת ידינו.

מי אנחנו

יגאל (איגי) אלוני

“כל ילדותי הסתובבתי בשטחים החקלאיים של המשפחה, בתוך מטעי האבוקדו במושב ובכרמים הפזורים באזור השפלה. זכיתי לגדול לתוך הקמתו של יקב שהיה לפורץ דרך בתעשיית היין הישראלית של תחילת שנות ה-2000 ומהצד ראיתי כיצד מקצועיות, אהבת האדמה וחדוות יצירה משותפת אפשרו לשתי משפחות להצמיח מפעל חיים מדהים. תמיד חלמתי שיום אחד אעשה את אותו הדבר – רק בדרך שלי ועם המשפחה הגרעינית החדשה שלי וכך הוקם יקב נטע. הגשמה ורצון לחבר בין אנשים, לייצר רגעים שמחים ולהמשיך לחבר את הדורות הבאים לאדמה”

יעל אלוני

“יין עבורי הוא משפחה. לקום כל בוקר עם הילדים ולטייל בין הכרמים במושב, להסביר להם דרך התפתחות הגפן על עונות השנה והפלא שביצירה. יקב נטע הוא התגשמות חלום שמאפשרת לי לחבק את העבודה הקשה וליצור משהו מיוחד – יקב שמספר את הסיפור של המשפחה הצעירה שלנו. זכינו להיות חלק ממשפחה גדולה המחזיקה ביקב ותיק ומוביל וכך התאפשר לנו ליצור יקב חדש שמסמל המשכיות וצופה אל הבאות”

תרגישו חופשי ליצור איתנו קשר לגבי רכישות, שיתופי פעולה וכל דבר אחר.